מועדי הרצאות 2018-2019

הרצאות חודש מאי 2018

הרומן: פולין ארץ ירוקה מאת אהרון אפלפלד

יום ג' 1.5.18, 19:00-20:30, ספרית קרית קרניצי

הרומן: תשרין מאת איימן סיכסק

יום ד' 2.5.18, 17:30-19:00, ספריה אזורית אשכול

הרומן: אח שלי איוב מאתר שמי זרחין

יום א' 6.5.18, 20:00-21:30, הספריה המרכזית הרצליה

הנובלה: אח שלי איוב מאת שמי זרחין

יום ב' 7.5.18, 20:00-21:30, ספרית תל מונד

הסיפור: הארנבת עם עיני הענבר מאת אדמונד דה ואל

יום ה' 10.5.18, 20:00-21:00, אחוזת פולג

אחוזת פולג

הרומן: בנגאזי ברגן-בלזן מאת יוסי סוכרי

יום ב' 14.5.18, 10:15-11:45, מכללת הוד השרון

הרומן: אח שלי איוב מאת שמי זרחין

יום ד' 16.5.18, 20:30-22:00, ספרית גבעת שמואל

הרומן: תשרין מאת איימן סיכסק

יום ג' 22.5.18, 20:00-21:30, הספריה האזורית באר טוביה

הרומן: אח שלי איוב מאת שמי זרחין

יום ד' 23.5.18, 19:00-20:30, הספריה האזורית שפיים

הרומן: אח שלי איוב מאת שמי זרחין

יום א' 27.5.18, 19:00-20:30, הספריה המרכזית ברמת גן

הרומן: שרלוטה מאת דויד פואנקינוס

יום ב' 28.5.18, 20:00-21:00, אחוזת צהלה

הרומן: מעשה בטבעת מאת אילן שיינפלד

יום ג' 29.5.18, 19:00-20:30, ספרית קרית קרניצי

שני סיפורים קצרים מתוך הקובץ: אנשים טועים מאת יהודית אנגל

יום ד' 30.5.18, 19:00-20:30, ספרית רמת חן

הרצאות חודש יוני 2018

הרומן: תשרין מאת איימן סיכסק

יום א' 3.6.18, 20:00-21:30, הספרייה המרכזית הרצליה

הרומן: תשרין מאת איימן סיכסק

יום ב' 4.6.18, 17:30-19:00, ספריית תל מונד

הרומן: מעשה בטבעת

יום ד' 5.6.18, 20:30-22:00, קריית קרניצי

הרומן: הצורף מאת משה סקאל

יום ד' 6.6.18, 20:30-22:00, ספריית גבעת שמואל

הרומן: תיקון לאחר חצות מאת יניב איצקוביץ

יום א' 10.6.18, 19:30-19:00, רמת אביב

הנובלה: מזל קטן מאת קלאודיה פיניירו

יום א' 13.6.18, 17:30-19:00, הספרייה האזורית אשכול

הרומן: אח שלי איוב מאת שמי זרחין

יום ה' 14.6.18, 20:00-21:30, אחוזת פולג

אחוזת פולג

הרומן: אח שלי איוב מאת שמי זרחין

יום ב' 18.6.18, 10:15-11:45, מכללת הוד השרון

הרומן: החברה הגאונה מאת אלנה פרנטה

יום ג' 19.6.18, 11:00-12:30, ספריית בנימינה

הרומן: אח שלי איוב מאת שמי זרחין

יום ד' 20.6.18, 19:00-20:30, ספריית רמת חן

הרומן: אח שלי איוב מאת שמי זרחין

יום א' 24.6.18, 10:15-11:45, מכללת הוד השרון

הרומן: קלריסה מאת סטפן צוויג

יום א' 24.6.18, 19:00-20:30, הספריה המרכזית רמת גן

הרומן: תשרין מאת איימן סיכסק

יום ג' 26.6.18, 19:00-20:30, ספרית קרית קרניצי

הרומן: שרלוטה מאת דויד פואנקינוס

יום ד' 27.6.18, 19:00-20:30, הספריה האזורית שפיים

הרצאות חודש יולי 2018

הרומן: אח שלי איוב מאת שמי זרחין

יום ב' 2.7.18, 20:00-21:00, אחוזת צהלה

הרומן: תיקון אחר חצות מאת יניב איצקוביץ

יום ב' 4.7.18, 17:30-19:00, מועצה אזורית אשכול

הרצאות חודש ספטמבר 2018

הרומן: המסע הבלתי סביר (בעליל) של הרולד פריי מאת רייצ'ל ג'ויס

יום ד' 12.9.18, 19:00-20:30, רמת חן

הרומן: תשאלי מאת לאה איני

יום ב' 13.9.18, 20:00-21:00, אחוזת פולג

אחוזת פולג

הרומן: גינת בר מאת מאיר שלו

יום א' 16.9.18, 19:00-20:30, ספרייה מרכזית רמת גן

הרצאות חודש אוקטובר 2018

הרומן: גינת בר מאת מאיר שלו

יום ג' 2.10.18, 19:00-20:30, קרית ריניצי

הרומן: שתיים דובים מאת מאיר שלו

יום ד' 3.10.18, 19:00-20:30, רמת חן

הרומן: גינת בר מאת מאיר שלו

יום ה' 4.10.18, 20:00-21:30, גני תקווה

הרומן: הטנק מאת אסף עינברי

יום א' 7.10.18, 20:00-21:30, הרצליה

הרומן: גינת בר מאת מאיר שלו

יום ד' 10.10.18, 18:00-19:30, אשכול

הרומן: עין החתול מאת מרגרט אטווד

יום א' 14.10.18, 19:00-20:30, ספרייה מרכזית רמת גן

הרומן: הנכדה של מר לין מאת פיליפ קולדל

יום ב' 15.10.18, 20:00-21:30, ספרייה בתל מונד 

הרומן: הטוחן המייל מאת ארטו פאסיליניה

יום ד' 17.10.18, 18:00-19:30, ספרייה אזורית שפיים

הרומן: טובת הילד מאת איאן מקיואן

יום ה' 18.10.18, 20:00-21:00, אחוזת פולג (מיועד לדיירי הבית)

הרומן: הנכדה של מר לין מאת פיליפ קלודל

יום א' 28.10.18, 11:00-12:30, ספרייה בבנימינה

הנובלה: מזל קטן מאת קלאודייה פיניירו

יום ב' 29.10.18, 20:00-21:00, אחוזת צהלה (מיועד לדירי הבית)

הרומן: הסיפור של שם המשפחה החדש מאת אלנה פרנטה

יום ג' 30.10.18, 19:00-20:30, ספרייה בקרית קריניצי, רמת גן

הסיפור: "בריחה" מאת אליס מונרו

יום ד' 31.10.18, 19:00-20:30, ספרייה ברמת חן, רמת גן

הרצאות חודש נובמבר 2018

הנובלה: פרנסוס על גלגלים מאת כריסטופר מורלי

יום ה' 1.11.18, 20:00-21:00, ספרייה בגני תקווה

הרומן: סוס אחד נכנס לבר מאת דויד גרוסמן

יום א' 4.11.18, 19:00-20:30, ספרייה מרכזית ברמת גן

הרומן: הסיפור של שם המשפחה החדש מאת אלנה פרנטה

יום ד' 7.11.18, 18:00-19:30, ספרייה אזורית אשכול

הרומן: עין החתול מאת מרגרט אטווד

יום א' 11.11.18, 20:00-21:30, ספרייה מרכזית בהרצליה

הרומן: מזל קטן מאת קלאודייה פיינרו

יום ד' 14.11.18, 18:00-19:30, ספרייה אזורית שפיים

הרומן: מזל קטן מאת קלאודייה פיינרו

יום ה' 15.11.18, 20:00-21:00, אחוזת פולג

אחוזת פולג

הרומן: הנערה מהדואר מאת סטפן צווייג

יום א' 18.11.18, 11:00-12:30, ארגון המורים הגמלאים, הרצליה

הרומן: תיקון אחר חצות מאת יניב איצקוביץ

יום ב' 19.11.18, 20:00-21:30, ספרייה בתל מונד

הרומן: אח שלי איוב מאת שמי זרחין

יום ד' 28.11.18, 18:00-19:30, בספרייה האזורית, אשכול

הרצאות חודש דצמבר 2018

הרומן: שרלוטה מאת דויד פואנקינוס

יום ה' 13.12.18, 20:00-21:00, אחוזת פולג

אחוזת פולג

הרומן: סוס אחד נכנס לבר מאת דויד גרוסמן

יום א' 16.12.18, 11:00-12:30, ספרייה בבנימינה

הרומן: הפרטים שהושמטו מאת תומס ה' אוגדן

יום ב' 17.12.18, 20:00-21:30, ספרייה בתל מונד

הרומן: קול צעדנו מאת רונית מטלון

יום ד' 19.12.18, 18:00-19:30, ספרייה אזורית שפים

הרומן: טובת הילד מאת איאן מקיואן

יום ה' 20.12.18, 20:00-21:30, בספרייה בגני תקווה

הרומן: הפרטים שהושמטו מאת תומס ה' אוגדן

יום א' 23.12.18, 20:00-21:30, בספרייה המרכזית הרצליה

הרצאות חודש ינואר 2019

הרומן: המסע הבלתי סביר (בעליל) של הרולד פריי מאת
רייצ'ל ג'ויס

יום ד' 2.1.19, 18:00-19:30, בספרייה האזורית אשכול

הרומן: תשרין מאת איימן סיכסק

יום ה' 10.1.19, 20:00-21:00, אחוזת פולג (מיועד לדיירי הבית)

הרומן: מזל קטן מאת קלאודייה פיינרו

יום א' 13.1.19, 20:00-21:00, בספרייה המרכזית, הרצליה

הרומן: תשרין מאת איימן סיכסק

יום ד' 16.1.19, 18:00-19:00, אחוזת צהלה (מיועד לדיירי הבית)

הרומן: כלה מאת אורה אחימאיר

יום ה' 17.1.19, 20:00-21:30, בספרייה בגני תקווה

הרומן: שלושה סוסים מאת ארי דה לוקה

יום ב' 21.1.19, 20:00-21:30, בספרייה בתל מונד

הרומן: הדברים מאת ז'ורז' פרק

יום ד' 23.1.19, 19:00-20:30, בספרייה האזורית שפיים

הרצאות חודש פברואר 2019

הרומן: מזל קטן מאת קלאודייה פיינרו

יום א' 3.2.19, 19:00-20:30, בספרייה המרכזית רמת גן