מועדי הרצאות

חיפוש

יומן הרצאות חודשי

ביחרו חודש ושנה ותקבלו את כל ההרצאות במועד זה.
ניתן להסתיר את מסנני החודשים בלחיצה על "סינון ע"פ חודשים ושנים".
בכל עת ניתן לחזור לחודש הנוכחי בלחיצה על "איפוס חזרה לחודש הנוכחי".
למעבר לרשימת כל ההרצאות ברצף לחצו כאן.

2018יום ראשון28לאוקטובר11:00יום ראשון12:30הרומן: הנכדה של מר לין מאת פיליפ קלודל11:00 - 12:30 בנימינה, דרך ניל"י 26

2018יום שני29לאוקטובר20:00יום שני21:00הנובלה: מזל קטן מאת קלאודייה פיניירומיועד לדיירי הבית20:00 - 21:00 אחוזת צהלה, סשה ארגוב 18

רשימת הרצאות מלאה

חודש אוקטובר 2018

2018יום ראשון21לאוקטובר19:30יום ראשון21:00הרומן: סוס אחד נכנס לבר מאת דויד גרוסמן19:30 - 21:00 סביוני רמת אביב, מאוריציו ויטלה 9

2018יום ראשון28לאוקטובר11:00יום ראשון12:30הרומן: הנכדה של מר לין מאת פיליפ קלודל11:00 - 12:30 בנימינה, דרך ניל"י 26

2018יום שני29לאוקטובר20:00יום שני21:00הנובלה: מזל קטן מאת קלאודייה פיניירומיועד לדיירי הבית20:00 - 21:00 אחוזת צהלה, סשה ארגוב 18

חודש נובמבר 2018

2018יום חמישי01לנובמבר20:00יום חמישי21:00הנובלה: פרנסוס על גלגלים מאת כריסטופר מורלי20:00 - 21:00 גני תקווה, דרך הים 9, גני תקווה

2018יום רביעי07לנובמבר18:00יום רביעי19:30הרומן: הסיפור של שם המשפחה החדש מאת אלנה פרנטה18:00 - 19:30 אשכול, ספרייה אזורית אשכול - מועצה אזורית אשכול

2018יום ראשון11לנובמבר20:00יום ראשון21:30הרומן: עין החתול מאת מרגרט אטווד20:00 - 21:30 הרצליה, סוקולוב 56, הרצליה

2018יום שלישי13לנובמבר20:00יום שלישי21:30מפגש עם הסופר איימן סיכסק על ספרו: תשריןמפגש עם הסופר20:00 - 21:30 מתנ"ס יהוד, מוהליבר 144, יהוד

2018יום רביעי14לנובמבר19:00יום רביעי20:30הרומן: מזל קטן מאת קלאודייה פיינרו19:00 - 20:30 שפיים, הספרייה האזורית חוף השרון

2018יום חמישי15לנובמבר20:00יום חמישי21:00הרומן: מזל קטן מאת קלאודייה פיינרומיועד לדיירי הבית20:00 - 21:00 אחוזת פולג, קיבוץ תל יצחק

2018יום ראשון18לנובמבר11:00יום ראשון12:30הרומן: הנערה מהדואר מאת סטפן צווייגארגון המורים הגמלאים11:00 - 12:30 מתנ"ס יד התשעה, רביבים 14, הרצליה

2018יום שני19לנובמבר20:00יום שני21:30הרומן: תיקון אחר חצות מאת יניב איצקוביץ20:00 - 21:30 תל מונד, הדקל 64, תל מונד

2018יום ראשון25לנובמבר19:30יום ראשון21:00הרומן: הטנק מאת אסף ענברי19:30 - 21:00 סביוני רמת אביב, מאוריציו ויטלה 9

2018יום שלישי27לנובמבר10:30יום שלישי12:30כנס קהילת המידע ה-36 לשנת 2018 - הנחית פאנל ספרות ילדים ונוער10:30 - 12:30

2018יום רביעי28לנובמבר18:00יום רביעי19:30הרומן: אח שלי איוב מאת שמי זרחין18:00 - 19:30 אשכול, ספרייה אזורית אשכול - מועצה אזורית אשכול

חודש דצמבר 2018

2018יום חמישי13לדצמבר20:00יום חמישי21:00הרומן: שרלוטה מאת דויד פואנקינוסמיועד לדיירי הבית20:00 - 21:00 אחוזת פולג, קיבוץ תל יצחק

2018יום ראשון16לדצמבר11:00יום ראשון12:30הרומן: סוס אחד נכנס לבר מאת דויד גרוסמן11:00 - 12:30 בנימינה, דרך ניל"י 26

2018יום שני17לדצמבר20:00יום שני21:30הרומן: הפרטים שהושמטו מאת תומס ה' אוגדן20:00 - 21:30 תל מונד, הדקל 64, תל מונד

2018יום רביעי19לדצמבר19:00יום רביעי20:30הרומן: קול צעדנו מאת רונית מטלון19:00 - 20:30 שפיים, הספרייה האזורית חוף השרון

2018יום חמישי20לדצמבר20:00יום חמישי21:30הרומן: טובת הילד מאת איאן מקיואן20:00 - 21:30 גני תקווה, דרך הים 9, גני תקווה

2018יום ראשון23לדצמבר20:00יום ראשון21:30הרומן: הפרטים שהושמטו מאת תומס ה' אוגדן20:00 - 21:30 הרצליה, סוקולוב 56, הרצליה

2018יום ראשון30לדצמבר19:30יום ראשון21:00הרומן: מזל קטן מאת קלאודייה פיינרו19:30 - 21:00 סביוני רמת אביב, מאוריציו ויטלה 9

חודש ינואר 2019

2019יום רביעי02לינואר18:00יום רביעי19:30הרומן: המסע הבלתי סביר (בעליל) של הרולד פריי מאת רייצ'ל ג'ויס18:00 - 19:30 אשכול, ספרייה אזורית אשכול - מועצה אזורית אשכול

2019יום חמישי10לינואר20:00יום חמישי21:00הרומן: תשרין מאת איימן סיכסקמיועד לדיירי הבית20:00 - 21:00 אחוזת פולג, קיבוץ תל יצחק

2019יום ראשון13לינואר20:00יום ראשון21:00הרומן: מזל קטן מאת קלאודייה פיינרו20:00 - 21:00 הרצליה, סוקולוב 56, הרצליה

2019יום רביעי16לינואר18:00יום רביעי19:00הרומן: תשרין מאת איימן סיכסקמיועד לדיירי הבית18:00 - 19:00 אחוזת צהלה, סשה ארגוב 18

2019יום חמישי17לינואר20:00יום חמישי21:30הרומן: כלה מאת אורה אחימאיר20:00 - 21:30 גני תקווה, דרך הים 9, גני תקווה

2019יום שני21לינואר20:00יום שני21:30הרומן: שלושה סוסים מאת ארי דה לוקה20:00 - 21:30 תל מונד, הדקל 64, תל מונד

2019יום רביעי23לינואר19:00יום רביעי20:30הרומן: הדברים מאת ז'ורז' פרק19:00 - 20:30 שפיים, הספרייה האזורית חוף השרון

2019יום ראשון27לינואר19:30יום ראשון21:00הרומן: הנערה מהדואר מאת סטפן צווייג19:30 - 21:00 סביוני רמת אביב, מאוריציו ויטלה 9

חודש פברואר 2019

2019יום ראשון03לפברואר19:00יום ראשון20:30הרומן: מזל קטן מאת קלאודייה פיינרו19:00 - 20:30 ספריה מרכזית רמת גן, חיבת ציון 14

2019יום שלישי05לפברואר19:00יום שלישי20:30הרומן: עד שיום אחד מאת שמי זרחין19:00 - 20:30 קרית קריניצי, יעקב המשורר 27, רמת גן

2019יום רביעי06לפברואר18:00יום רביעי19:30הרומן: כלה מאת אורה אחימאיר18:00 - 19:30 אשכול, ספרייה אזורית אשכול - מועצה אזורית אשכול

2019יום ראשון10לפברואר20:00יום ראשון21:30הרומן: מיכאלה מאת מירה מגן20:00 - 21:30 הרצליה, סוקולוב 56, הרצליה

2019יום שלישי12לפברואר19:00יום שלישי20:30הרומן: הסיפור של שם המשפחה החדש מאת אלנה פרנטה19:00 - 20:30 קרית קריניצי, יעקב המשורר 27, רמת גן

2019יום רביעי13לפברואר19:00יום רביעי20:30הרומן: שנת הארנב מאת ארטו פאסיליניה19:00 - 20:30 רמת חן, אלוף דוד 56, רמת גן

2019יום חמישי14לפברואר20:00יום חמישי21:00הרומן: עין החתול מאת מרגרט אטווד20:00 - 21:00 אחוזת פולג, קיבוץ תל יצחק

2019יום ראשון17לפברואר11:00יום ראשון12:30הרומן: תשרין מאת איימן סיכסקארגון המורים הגמלאים11:00 - 12:30 מתנ"ס יד התשעה, רביבים 14, הרצליה

2019יום ראשון24לפברואר11:00יום ראשון12:30הרומן: תיקון אחר חצות מאת יניב איצקוביץ11:00 - 12:30 בנימינה, דרך ניל"י 26

2019יום שני25לפברואר20:00יום שני21:30הרומן: מיכאלה מאת מירה מגן20:00 - 21:30 תל מונד, הדקל 64, תל מונד

2019יום שלישי26לפברואר19:00יום שלישי20:30הרומן: אלגנטיות של קיפוד מאת מוריאל ברברי19:00 - 20:30 קרית קריניצי, יעקב המשורר 27, רמת גן

2019יום רביעי27לפברואר19:00יום רביעי20:30הרומן: תחת כיפת השמיים מאת חאסוס קראסקו19:00 - 20:30 שפיים, הספרייה האזורית חוף השרון

2019יום חמישי28לפברואר20:00יום חמישי21:30הרומן: עד שיום אחד מאת שמי זרחין20:00 - 21:30 גני תקווה, דרך הים 9, גני תקווה

חודש מרץ 2019

2019יום ראשון03למרץ19:00יום ראשון20:30הרצאה "מכיתות הזיכרון" - דיון ביצירתו של אהרון אפלפלד והדגמה מהרומנים: "פולין ארץ ירוקה", ו"פתאום אהבה"19:00 - 20:30 ספריה מרכזית רמת גן, חיבת ציון 14

2019יום רביעי06למרץ18:00יום רביעי19:30הרומן: הטוחן המייל מאת ארטו פאסיליניה18:00 - 19:30 אשכול, ספרייה אזורית אשכול - מועצה אזורית אשכול

2019יום חמישי07למרץ20:00יום חמישי21:00הרומן: הטנק מאת אסף ענברימיועד לדיירי הבית20:00 - 21:00 אחוזת פולג, קיבוץ תל יצחק

2019יום ראשון10למרץ20:00יום ראשון21:30הסיפור: "בריחה" מאת אליס מונרו20:00 - 21:30 הרצליה, סוקולוב 56, הרצליה

2019יום רביעי13למרץ19:00יום רביעי20:30הרומן: הנערה מהדואר מאת סטפן צווייג19:00 - 20:30 רמת חן, אלוף דוד 56, רמת גן

2019יום שני18למרץ20:00יום שני21:00הרומן: שנת הארנב מאת ארטו פאסיליניהמיועד לדיירי הבית20:00 - 21:00 אחוזת צהלה, סשה ארגוב 18

2019יום שלישי19למרץ19:00יום שלישי20:30הרומן: טובת הילד מאת איאן מקיואן19:00 - 20:30 קרית קריניצי, יעקב המשורר 27, רמת גן

2019יום שני25למרץ20:00יום שני21:30הרומן: רצח בבית האדום מאת אלון חילו20:00 - 21:30 תל מונד, הדקל 64, תל מונד

2019יום רביעי27למרץ19:00יום רביעי20:30הרומן: די כבר עם השקרים שלך מאת פיליפ בסון19:00 - 20:30 שפיים, הספרייה האזורית חוף השרון

2019יום חמישי28למרץ20:00יום חמישי21:30הרומן: הנערה מהדואר מאת סטפן צווייג20:00 - 21:30 גני תקווה, דרך הים 9, גני תקווה

2019יום ראשון31למרץ19:00יום ראשון20:30הרומן: סוס אחד נכנס לבר מאת דויד גרוסמן19:00 - 20:30 ספריה מרכזית רמת גן, חיבת ציון 14

חודש אפריל 2019

2019יום רביעי03לאפריל18:00יום רביעי19:30הרומן: רצח בבית האדום מאת אלון חילו18:00 - 19:30 אשכול, ספרייה אזורית אשכול - מועצה אזורית אשכול

2019יום חמישי04לאפריל20:00יום חמישי21:00הרומן: כלה מאת אורה אחימאירמיועד לדיירי הבית20:00 - 21:00 אחוזת פולג, קיבוץ תל יצחק

2019יום ראשון07לאפריל11:00יום ראשון12:30הרומן: הארנבת עם עיני הענבר מאת אדמונד דה ואל11:00 - 12:30 בנימינה, דרך ניל"י 26

2019יום ראשון07לאפריל20:00יום ראשון21:30הרומן: רצח בבית האדום מאת אלון חילו20:00 - 21:30 הרצליה, סוקולוב 56, הרצליה

2019יום שלישי09לאפריל19:00יום שלישי20:30הרומן: רצח בבית האדום מאת אלון חילו19:00 - 20:30 קרית קריניצי, יעקב המשורר 27, רמת גן

2019יום רביעי10לאפריל19:00יום רביעי20:30הרומן: אחותו של הנגר מאת מירה מגן19:00 - 20:30 רמת חן, אלוף דוד 56, רמת גן

2019יום ראשון28לאפריל19:00יום ראשון20:30הרומן: השיבה לברלין מאת הנס פאלאדה19:00 - 20:30 ספריה מרכזית רמת גן, חיבת ציון 14

2019יום שלישי30לאפריל19:00יום שלישי20:30הרומן: מנדל של הספרים מאת סטפן צווייג19:00 - 20:30 קרית קריניצי, יעקב המשורר 27, רמת גן

חודש מאי 2019

2019יום חמישי02למאי20:00יום חמישי21:00הרומן: המזכרות מאת דויד פואנקינוסמיועד לדיירי הבית20:00 - 21:00 אחוזת פולג, קיבוץ תל יצחק

2019יום ראשון05למאי20:00יום ראשון21:30הרצאה: "מכיתות הזיכרון" - דיון במכלול יצירתו של אהרון אפלפלד והדגמה מהרומנים: "פולין ארץ ירוקה" ו"פתאום אהבה"20:00 - 21:30 הרצליה, סוקולוב 56, הרצליה

2019יום שני06למאי20:00יום שני21:30הרומן: השיבה לברלין מאת הנס פאלאדה20:00 - 21:30 תל מונד, הדקל 64, תל מונד

2019יום רביעי15למאי18:00יום רביעי19:30הרצאה: "מכיתות הזיכרון" - דיון במכלול יצירתו של אהרון אפלפלד והדגמה מהרומנים: "פולין ארץ ירוקה" ו"פתאום אהבה"18:00 - 19:30 אשכול, ספרייה אזורית אשכול - מועצה אזורית אשכול

2019יום רביעי22למאי19:00יום רביעי20:30הרומן: שרלוטה מאת דויד פואנקינוס19:00 - 20:30 רמת חן, אלוף דוד 56, רמת גן

2019יום חמישי23למאי20:00יום חמישי21:30הרצאה: "מכיתות הזיכרון" - דיון במכלול יצירתו של אהרון אפלפלד והדגמה מהרומנים: "פולין ארץ ירוקה" ו"פתאום אהבה"20:00 - 21:30 גני תקווה, דרך הים 9, גני תקווה

2019יום ראשון26למאי19:00יום ראשון20:30הרומן: מיכאלה מאת מירה מגן19:00 - 20:30 ספריה מרכזית רמת גן, חיבת ציון 14

2019יום שני27למאי20:00יום שני21:00הרומן הגרפי: הדור השני - דברים שלא סיפרתי לאבא מאת מישל קישקהמיועד לדיירי הבית20:00 - 21:00 אחוזת צהלה, סשה ארגוב 18

2019יום שלישי28למאי19:00יום שלישי20:30הרומן הגרפי: הדור השני - דברים שלא סיפרתי לאבא מאת מישל קישקה19:00 - 20:30 קרית קריניצי, יעקב המשורר 27, רמת גן

2019יום רביעי29למאי19:00יום רביעי20:30הנובלה: מנדל של הספרים מאת סטפן צווייג19:00 - 20:30 שפיים, הספרייה האזורית חוף השרון

חודש יוני 2019

2019יום ראשון02ליוני11:00יום ראשון12:30הרומן: רצח בבית האדום מאת אלון חילו11:00 - 12:30 בנימינה, דרך ניל"י 26

2019יום רביעי05ליוני18:00יום רביעי19:30הרומן: נמר השלג מאת צ'יינגיס איטיטוב18:00 - 19:30 אשכול, ספרייה אזורית אשכול - מועצה אזורית אשכול

2019יום חמישי06ליוני20:00יום חמישי21:00הרומן: הצורף מאת משה סקאלמיועד לדיירי הבית20:00 - 21:00 אחוזת פולג, קיבוץ תל יצחק

2019יום רביעי12ליוני19:00יום רביעי20:30הרומן: תשרין מאת איימן סיכסק19:00 - 20:30 רמת חן, אלוף דוד 56, רמת גן

2019יום ראשון16ליוני11:00יום ראשון12:30הרומן: תיקון אחר חצות מאת יניב איצקוביץארגון המורים הגמלאים11:00 - 12:30 מתנ"ס יד התשעה, רביבים 14, הרצליה

2019יום ראשון16ליוני19:00יום ראשון20:30הרומן: הפרטים שהושמטו מאת תומס ה' אוגדן19:00 - 20:30 ספריה מרכזית רמת גן, חיבת ציון 14

2019יום שני17ליוני20:00יום שני21:30הרומן: הטנק מאת אסף ענברי20:00 - 21:30 תל מונד, הדקל 64, תל מונד

2019יום חמישי20ליוני20:00יום חמישי21:30הרומן: המזכרות מאת דויד פואנקינוס20:00 - 21:30 גני תקווה, דרך הים 9, גני תקווה

2019יום ראשון23ליוני20:00יום ראשון21:30הרומן: די כבר עם השקרים שלך מאת פיליפ בסון20:00 - 21:30 הרצליה, סוקולוב 56, הרצליה

2019יום שלישי25ליוני19:00יום שלישי20:30הרומן: שלושה סוסים מאת ארי דה לוקה19:00 - 20:30 קרית קריניצי, יעקב המשורר 27, רמת גן

2019יום רביעי26ליוני19:00יום רביעי20:30הרומן: רצח בבית האדום מאת אלון חילו - מפגש עם הסופר!מפגש עם הסופר19:00 - 20:30 שפיים, הספרייה האזורית חוף השרון

חודש יולי 2019

2019יום רביעי03ליולי19:00יום רביעי20:30הרומן: תיקון אחר חצות מאת יניב איצקוביץ'19:00 - 20:30 רמת חן, אלוף דוד 56, רמת גן

2019יום ראשון07ליולי19:00יום ראשון20:30הרומן: די כבר עם השקרים שלך מאת פיליפ בסון19:00 - 20:30 ספריה מרכזית רמת גן, חיבת ציון 14

2019יום רביעי10ליולי18:00יום רביעי19:00הרומן: עין החתול מאת מרגרט אטוודמיועד לדיירי הבית18:00 - 19:00 אחוזת צהלה, סשה ארגוב 18

2019יום שלישי23ליולי19:00יום שלישי20:30הרומן: עד שיום אחד מאת שמי זרחין19:00 - 20:30 קרית קריניצי, יעקב המשורר 27, רמת גן

2019יום רביעי31ליולי19:00יום רביעי20:30הרומן: אררטים מאת אורה אחימאיר19:00 - 20:30 רמת חן, אלוף דוד 56, רמת גן

חודש ספטמבר 2019

2019יום רביעי11לספטמבר18:00יום רביעי19:00הרומן: הטנק מאת אסף ענברימיועד לדיירי הבית18:00 - 19:00 אחוזת צהלה, סשה ארגוב 18

2019יום חמישי12לספטמבר20:00יום חמישי21:00הרומן: מנדל של הספרים מאת סטפן צווייגמיועד לדיירי הבית20:00 - 21:00 אחוזת פולג, קיבוץ תל יצחק

חודש אוקטובר 2019

2019יום חמישי24לאוקטובר20:00יום חמישי21:00הרומן: רצח בבית האדום מאת אלון חילומיועד לדיירי הבית20:00 - 21:00 אחוזת פולג, קיבוץ תל יצחק

חודש נובמבר 2019

2019יום רביעי06לנובמבר18:00יום רביעי19:00הרומן: הנערה מהדואר מאת סטפן צווייגמיועד לדיירי הבית18:00 - 19:00 אחוזת צהלה, סשה ארגוב 18

2019יום חמישי21לנובמבר20:00יום חמישי21:00הרומן: תחת כיפת השמיים מאת חאסוס קראסקומיועד לדיירי הבית20:00 - 21:00 אחוזת פולג, קיבוץ תל יצחק

חודש דצמבר 2019

2019יום חמישי19לדצמבר20:00יום חמישי21:00הנובלה: הלוויתן מאת יוזף רותמיועד לדיירי הבית20:00 - 21:00 אחוזת פולג, קיבוץ תל יצחק

גלילה לראש העמוד
X
דילוג לתוכן